26 maja w klasie 2 obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Dzieci przygotowały dla rodziców część artystyczną, a następnie na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Było dużo radości, uśmiechu i wzruszeń.....
Aktualności
DZIEŃ MAMY W 2A
ZIELONA SZKOŁA -WŁOCHY
ZIELONA SZKOŁA - WŁOCHY
Dzień Dziecka w klasie IVa pod hasłem "Talerz zdrowego żywienia"
Celem było promowanie zasad zdrowego jedzenia wśród uczniów.
W ramach programu "Warzywa i owoce w szkole" uczniowie przygotowali smaczne, zdrowe przekąski, które wspólnie podczas pikniku skosztowali, dzieląc się z innymi.
Integrując nasz zespół klasowy bardzo szybko upłynął nam czas.
Pamiętajmy, że warzywa i owoce powinny być ważnym składnikiem codziennej diety.
Było pięknie, smacznie, kolorowo, ale przede wszystkim zdrowo!!!
10
ZIELONA SZKOŁA- WŁOCHY
DZIEŃ 2
LEKCJA PRZYRODY
W dniu 25 maja podczas lekcji przyrody uczniowie klasy 4 zapoznali się z rzeką Bzurą, która przepływa przez Łęczycę. Poznaliśmy kilka roślin i zwierząt, które tu żyją.
Położenie naszej szkoły daje okazję do ciekawych wycieczek, bo blisko jest rzeka, zalew, park. Wszędzie można dotrzeć w czasie lekcji, poznać w terenie to, co zazwyczaj poznajemy tylko z podręcznika.
ZIELONA SZKOŁA- WŁOCHY
DZIEŃ 2
ZIELONA SZKOŁA - WŁOCHY
DZIEŃ 1
STAJNIA RUDEJ WIEDŹMY
Dnia 22 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do gospodarstwa „Stajnia Rudej Wiedźmy” w Kikach. Wyjazd dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń oraz cennych doświadczeń.
Podczas pobytu uczniowie uczestniczyli w pogadance dotyczącej ekologicznego żywienia i zdrowych produktów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia ze zwierzętami – dzieci mogły karmić kucyki, osiołki i kozy. Niecodzienną atrakcją było również własnoręczne ubijanie masła, które sprawiło uczestnikom wiele radości. Smak własnoręcznie robionego masła i domowego ciasta, którym zostaliśmy poczęstowani był super.
9
RAJD
45. Zlot do Środka Polski w Piątku już za nami. Najmłodszy uczestnicy rajdu mieli 8 lat, a najstarszy, nasz absolwent, 16 lat. W lesie w Witowie wzięliśmy udział w grze terenowej. Finał Zlotu odbył się w Konarzewie w Energosferze. Ekipa spisała się na medal. Do zobaczenia na turystycznych szlakach Ziemi Łęczyckiej!!!
3
MIEJSKIE OBCHODY ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA
Uczniowie naszej szkoły uświetnili miejskie obchody Święta Konstytucji 3 Maja.
8
Archiwum Aktualności